Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Kielanówka

Kielanówka, podkarpackie

  • 1 078 000 zł
  • 86,85 m²
  • 12 412,20 zł/m²

Zdjęcie

Angelina Kłok

Skontaktuj się

Mieszkanie Kielanówka

Kielanówka, podkarpackie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 078 000 zł

86,85 m²

12 412,20 zł/m²

Mieszkanie Kielanówka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 078 000 zł 86,85 m² 12 412,20 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 078 000 zł (12 412,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 86,85 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: ESTATON, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1050/19090/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,85 m², zlokalizowane w Kielanówce, zaledwie 300 m od granicy Rzeszowa.

Rok budowy: 2014

Układ mieszkania:
- Salon z aneksem kuchennym
- 3 pokoje
- 2 łazienki
- Pralnia
- Spiżarnia

Dodatkowe powierzchnie:
- Piwnica: 7,55 m² (dodatkowo płatna 15 000 zł)
- 2 balkony

Atuty (...)

Agent

Angelina Kłok

12 212 16...

12 212 16 74

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Angelina Kłok

12 212 16...

12 212 16 74

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana